Pracownik fizyczny w branży produkcyjnej
Pracownik produkcji jest pracownikiem niższego szczebla. Nie oznacza to jednak, że każdy może nim zostać. Mimo że, aby wykonywać tego typu pracę, nie potrzeba wieloletniego wykształcenia, daje ona duże możliwości awansowania. Na czym zatem polega praca w produkcji? Głównie jest to zajęcie polegające na wytwarzaniu różnych towarów i sprzętów. Pracownik produkcji jest poszukiwany w branży motoryzacyjnej, budowlanej, elektronicznej, chemicznej czy FMCG.
Pracownicy produkcji niższego szczebla najczęściej obsługują linię produkcyjną. Wykładają oni towary na taśmę produkcyjną, etykietują je, a następnie pakują. Bywa, że odpowiadają za przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz uzupełniają bazy danych. W kolejnych etapach zadaniem pracownika produkcji jest załadunek towarów i przygotowanie ich do wysyłki.
Zadania w produkcji — do ich wykonywania konieczne jest doświadczenie
Od doświadczenia pracownika produkcji zależy, jakie stanowisko powierzy mu kierownik. Wiele osób pracuje jako operator maszyn. To zadanie polega na obsłudze specjalistycznych urządzeń, a także realizacji planów produkcyjnych (według wytycznych).
Operator maszyn zajmuje się również konserwacją i kontrolą techniczną sprzętu przeznaczonego do produkcji. Do jego obowiązków należy także zgłaszanie usterek i awarii. Pracownik produkcji na bieżąco wypełnia dokumentację dotyczącą stanu maszyn oraz jakości wytwarzanych produktów. Wszystkie jego działania są zgodne z zasadami BHP.
W produkcji pracownicy szybko mogą awansować, zyskując doświadczenie. Praca nie kończy się na obsłudze urządzeń i taśmy produkcyjnej. Wielu pracodawców, przyjmując pracownika, od razu przedstawia mu konkretną ścieżkę kariery. Doświadczenie i wykształcenie predysponują do pracy na stanowisku inżyniera produkcji, kierownika czy dyrektora.
Pracownicy z zagranicy jako wsparcie polskiego pracodawcy
Wiemy, że sytuacja polskiego pracodawcy, jeśli chodzi o brak pracowników, jest dramatyczna. Borykasz się z brakami kadrowymi? Nawiąż z nami współpracę.
Rekrutujemy pracowników tymczasowych z Ukrainy, Białorusi, Bangladeszu, Nepalu, Filipin i Polski. Zapewniamy im transport, zakwaterowanie i wsparcie w rodzimym języku. Ty, zatrudniając cudzoziemca, nie musisz przejmować się kwestiami formalnymi, ponieważ bierzemy je na siebie. Wszystko odbywa się również zgodnie z prawem, w pełni legalnie, na mocy obowiązujących w naszym kraju ustaw o zatrudnianiu cudzoziemców.
Nie czekaj, aż konkurencja Cię wyprzedzi i pozyska pracowników produkcji z zagranicy. Są oni pożądani na całym świecie (głównie we Francji, Afryce i na Bliskim Wschodzie). Walka o pracownika wciąż trwa. Nie przegraj jej. Skontaktuj się z nami już teraz.